Home Magazina Oriola Marashi fotografohet pa grim, merr vëmendje me paraqitjen e saj

Oriola Marashi fotografohet pa grim, merr vëmendje me paraqitjen e saj

114
0
SHARE

Njëra nga modelet më të njohura në estradën shqiptare është padyshim Oriola Marashi. Ndonëse në kohë të qëndrimit në shtëpi, bukuroshja vazhdon të jetë në top formë dhe shumë e admirueshme për shkak të imazheve të saj.

Oriola përmes postimeve të njëpasnjëshme, ku vë në pah linjat trupore, ka arritur të grumbullojë gjithsej 401 mijë ndjekës aktiv në Instagram.

Së fundmi ajo ka vendosur që në imazhet e saj të publikojë diçka të pazakontë, pasi zakonisht paraqitet me veshje dhe dukje ekstravagante.

Oriola Marashi (Foto: Instagram/oriolamarashi)

Në fotografitë e publikuara në rrjetin social Instagram, ajo paraqitet me veshje të thjeshta dhe është pa asnjë lloj makijazhi.

Nga imazhet kuptohet se modelja është duke qëndruar në shtëpi, ndërsa në disa prej tyre  shihet se është duke shijuar kafenë e në disa tjera duke përdorur telefonin.

Oriola Marashi (Foto: Instagram/oriolamarashi)

Përndryshe, Oriola vazhdon të bashkëpunojë me brende të ndryshme botërore duke kaluar kështu kufinjtë e trojeve shqiptare.

Oriola Marashi (Foto: Instagram/oriolamarashi)

Oriola Marashi (Foto: Instagram/oriolamarashi)

Leave a Reply

  Subscribe  
Notify of