Home Magazina Ndahen Dafina Zeqiri dhe DJ Geek!

Ndahen Dafina Zeqiri dhe DJ Geek!

147
0
SHARE

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, i ka dhënë fund romancës me DJ Geek pas pothuajse një viti lidhje.

Lajmin e ka konfirmuar vet ajo në një intervistë për Revistën “Story” në Shqipëri, duke u shprehur se bashkë me DJ Geek nuk e gjetën gjuhën e përbashkët në jetë, ashtu sikurse në punë.

“Ishte një lidhje shumë e shkurtër e që përfundoi shpejt. Mesa duket nuk shkojnë bashkë edhe puna edhe lidhja romantike. Kështu vendosa që puna dhe ekipi është më e rëndësishme se lidhja”, ka thënë ajo.

Foto: Dafina Zeqiri/Instagram

Tutje, Dafina gjithashtu ka bërë të ditur se ekipi i saj menaxhues “Moneyz Team” në të cilin bën pjesë edhe Geek, është më i rëndësishëm se gjithçka, ndaj kjo është dhe arsyeja pse kanë definuar secili rolet e tyre.

Leave a Reply

  Subscribe  
Notify of