LATEST ARTICLES

Këngëtari i madh, Sabri Fejzullahu, natën e sotme (e shtunë) ka kënduar për një audiencë shumë më ndryshe. Me një pamje nga Stadiumi i Prishtinës, “Fadil Vokrri”, i cili për herë të parë ishte...
Bella Hadid është e njohur për fotografitë seksi, dhe tani sapo ka ndarë krijimet e saj më të fundit në Instagram.23-vjeçarja është këtu për të sjellë nxehtësi me një seri fotografish, ku është e zhveshur dhe e...
Këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu së bashku me gruan e tij Arianen janë ndër çiftet më të përmendur në mediat rozë, shkruan “Kosovarja” Çdo veprim i tyre nuk kalon pa u bërë lajm, duke...
Njëra nga modelet më të njohura në estradën shqiptare është padyshim Oriola Marashi. Ndonëse në kohë të qëndrimit në shtëpi, bukuroshja vazhdon të jetë në top formë dhe shumë e admirueshme për shkak të imazheve të saj.
Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, i ka dhënë fund romancës me DJ Geek pas pothuajse një viti lidhje. Lajmin e ka konfirmuar vet ajo në një intervistë për Revistën “Story” në Shqipëri, duke u...
Kengetari i mirenjohur Asim Gashi sot ishte, musafir tek programi Zyra e Ankesave, RTV Dukagjini, i cili ka treguar per jeten ne karantinë, dhe i cili me shume se cdo kengetar ka argetuar fansat e tij.
Flor Mumajesi, i ftuar në “E diela Shqiptarë”, sëbashku me grupin e tij “Three Dots” ka treguar se koronavirusi i paska prishur planet për martesë, duke shtuar se e kishte pasur në plan për këtë vit.
Temperaturat kanë filluar të rriten dhe dëshira për të kaluar një ditë relaksuese buzë detit është më se e dëshiruar. Kështu të paktën duket nga figurat publike, të cilët kanë filluar të improvizojnë plazhin...
Xhelozia është gjithmonë pjesë e një lidhjeje dhe duhet pranuar, por deri në momentin që nuk i kalon limitet. Nëse kjo ndodh duhet ta dini se lidhjes po i vjen fundi. Nuk është e...
Diamantet janë objekte të bukur, por disa janë edhe më të bukur se të tjerët. Në të vërtetë, këta gjashtë që do të shihni më poshtë janë padyshim më të famshmit dhe më të çmueshmit në të...