LATEST ARTICLES

Fansat e përbetuar të Unikkatilit përjetuan kohë të mira së fundmi. Reperi doli nga petku misterioz dhe u ekspozua në koncerte e rrjete sociale. Por,zhvillime të reja priten nga Unikkatili. Prive nga burime pranë reperit ka arritur tëmësojë që në vitin...
Këngëtarja Engjëllusha Salihu është vajza e këngëtares shumë të njohur të muzikës popullore shqipe, Shyhrete Behlulit. Engji këto vitet e fundit ka marrë edhe profesionin e nënës dhe tani, nënë e bijë këndojnë këngë bashkë dhe janë të pranishme në...
Dyshja e njohur Marina Vjollca dhe Getoar Selimi tërheqin vëmendjen jo vetëm me projektet e tyre muzikore apo televizive, por edhe me markat e shtrenjta e jetën luksoze që bëjnë. Së fundmi fotoja e postuar nga Marina teksa mban veshur...
Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri shquhet si njëra ndër femrat më atraktive të estradës. Ajo ka një pasion të madh për fitnesin, dhe kujdeset që të ndjekë me rregull ushtrimet në palestër. Zeqiri është shumë aktive dhe e ndjekur edhe në...
Demi Rose është gjithmonë në qendër për shkak të formave të saj. Nuk është aspak habi që ajo përbën lajm në çdo postim të sajin në rrjetet sociale. Modelja 23-vjeçare ka postuar një video duke kërcyer në një varkë. https://www.televizioni.tv/upload/videos/2018/11/uYTt83kbU4VLYNszxsCa_27_b14978dfd156dd6fc1a8f03738ab2a2d_video_240p_converted.mp4 Si gjithmonë, ajo...
Oriola Maashi ka qëlluar sërish në shenjë me postimin e saj. Ajo ja ka dalë të tërheqë vëmendjen. Një set i ri fotografik e ka sjellë atë sërish bune dhe mjaft të freskët. Por fokusi duket se janë ‘bombat e saj’ që...
Superylli shqiptar me famë botërore, Bebe Rexha, ka treguar se nuk e ka ndërmend që të ndalet. Bukuroshja për herë të parë ka arritur që të ketë një këngë lart në listën e Billboard. Në Billboard Hot 100 ajo për herë...
Vazhdon të jetë personazhi më i komentuar edhe për këtë vit. Që nga lidhja e saj me reperin Majk, bukuroshja Majlinda Zeka nuk shpëton ditë pa u komentuar nga shtypi rozë për çdo lëvizje të saj. Me Kastriotin, ajo tashmë...
Moderatorja Alketa Vejsiu ka befasuar me postimin e saj më të fundit.  Ajo ka ndarë një foto artistike të realizuar nga shtrati i saj ku duket e zhveshur mbuluar me çarçaf. Në dorën e prezantueses së emisionit ‘Në kurthin e Piter Pan’ nuk mungon...
Rita Ora është padyshim një ndër këngëtaret më të mira të momentit, shkruan GazetaBlic Këngëtarja me prejardhje shqiptare ka lansuar albumin e saj të parë, pas një pritje të gjatë, plot gjashtë vite. “Phoenix” është titulli i albumit të Rita Orës...