Home Magazina Bella Hadid pozon komplet e zhveshur

Bella Hadid pozon komplet e zhveshur

120
0
SHARE

Bella Hadid është e njohur për fotografitë seksi, dhe tani sapo ka ndarë krijimet e saj më të fundit në Instagram.

23-vjeçarja është këtu për të sjellë nxehtësi me një seri fotografish, ku është e zhveshur dhe e vetmja fjalë për të thënë është Wowww…

Imazhet u bënë në shtëpinë e nënës së saj, Yolanda Hadid për marken Jacquemus.

Rezultati përfundimtar është seria “e nxehtë” e fotografive të Bellas, ku afër vetes ka edhe një çantë të markës së njohur, dhe disa aksesorë të vendosur në mënyrë të veçantë.

Leave a Reply

  Subscribe  
Notify of