Sponsored
Home Authors Posts by KosPress Portal

15 POSTS 0 COMMENTS

Bella Hadid pozon komplet e zhveshur

Bella Hadid është e njohur për fotografitë seksi, dhe tani sapo ka ndarë krijimet e saj më të fundit në Instagram.23-vjeçarja është...

Ariana e Ermali me momente intime në këtë fotografi

Këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu së bashku me gruan e tij Arianen janë ndër çiftet më të përmendur në mediat rozë, shkruan...

Aplikacionet që tregojnë nëse ke qenë afër një personi me koronavirus:...

Çfarë janë aplikacionet e gjurmimit të kontakteve? Aplikacionet për gjurmimin e kontakteve përpiqen të regjistrojnë të gjitha herët kur...

Oriola Marashi fotografohet pa grim, merr vëmendje me paraqitjen e saj

Njëra nga modelet më të njohura në estradën shqiptare është padyshim Oriola Marashi. Ndonëse në kohë të qëndrimit në shtëpi, bukuroshja vazhdon të...

Ndahen Dafina Zeqiri dhe DJ Geek!

Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri, i ka dhënë fund romancës me DJ Geek pas pothuajse një viti lidhje. Lajmin...

Publikohen emrat që do të udhëheqin në KEK, Telekom dhe Infrakos

Kryeministri në detyrë, Albin Kurti, ka bërë të ditur emrat e rinj në bordet e përkohshme. Përmes një shkrimi...

Flor Mumajesi: “Do martohesha, por s’më eci”

Flor Mumajesi, i ftuar në “E diela Shqiptarë”, sëbashku me grupin e tij “Three Dots” ka treguar se koronavirusi i paska prishur...

Isa Mustafës për postin e Kryeministrit

Shefi i LDK’së pas mbledhjes së sotme me bashkëpunëtorët nuk e ka zbuluar se kush do të jetë kandidati për  Kryeministër kur...

Kurti: Janë grumbulluar 400 mijë euro për ndihmë ndaj pandemisë së...

Kryeministrit në detyrë Kosovës, Albin Kurti, ka deklaruar se është hapur llogari e veçantë në Thesar për menaxhim me pandeminë e COVID-19,...

Dyshohet se dhunoi një të mitur, Gjykata i cakton një muaj...

Gjykata Themelore në Gjilan ka caktuar masën e paraburgimit prej 30 ditësh të pandehurit E. H, i cili dyshohet se ka dhunuar...

Te ndryshme