Sponsored
Home Authors Posts by kospress

212 POSTS 0 COMMENTS

Super lajm: 87 te sheruar dhe vetem 1 rasat me covid19...

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK) ka njoftuar se është konfirmuar vetëm 1 rast i ri me koronavirus në vend.

Kosovë: 10 raste të reja me koronavirus, 38 pacientë shërohen

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK) ka njoftuar se janë konfirmuar edhe 10 raste të reja me koronavirus në vend.

7 raste të reja me koronavirus në Kosovë, numri i të...

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës (IKSHPK) ka njoftuar se janë konfirmuar edhe 7 raste të reja me koronavirus në vend.

Shërohen të gjithë të infektuarit me COVID-19 në Skenderaj

Bekim Jashari, përmes rrjetit social Facebook, ka thënë një lajm fantastik për banorët e komunës së Skenderajt, ai ka treguar se janë...

22 te sheruar dhe 7 raste me koronavirus ne Kosove

NJËZET E DY TË SHËRUAR DHE SHTATË RASTE ME COVID-19! Sot më 30 prill 2020, në Laboratorin e Mikrobiologjisë...

9 raste të reja me koronavirus dhe 17 të sheruar në...

Nga 225 mostra kane rezultuar vetem 9 raste të reja me koronavirus në vend. Numri i të infektuarve me...

Horoskopi ditor, e mërkurë 29.04.2020

Dashi Bëni mirë që ti shtyni për një moment tjetër gjërat më të rëndësishme, pasi nervozizmi do të dominojë...

Horoskopi Javor per 27 Prill – 3 Maj 2020

Dashi21 Mars - 19 Prill Dashuria: Mjedisi sentimental i jetës tuaj duket se është e vetmja gjë e sigurt...

31 te sheruar, 10 te infektuar me koronavirus në Kosovë!

Ministri në detyrë i Shëndetësisë, Arben Vitia, ka njoftuar se janë konfirmuar edhe 10 raste të reja me koronavirus në vend.

35 te sheruar, 17 te infektuar dhe 1 i vdekur në...

IKSHPK-ja, ka njoftuar qe sot kemi pas 35 persona te sheruar, po ashtu 17 raste të reja me Covid-19 në Kosovë.

Te ndryshme