Sponsored
Home Authors Posts by globi2

5218 POSTS 0 COMMENTS

Edhe kater vendvotime shkojnë në rinumërim

Komisioni qendror i zgjedhjeve ka mbajtur mbledhjen e radhës me ç’rast ka vendosur rinumërimin edhe te katër vendvotimeve. Burim Ahmetaj nga Qendra...

Pas Kuçovës, gati baza tjetër e NATO-s në Shqipëri

Në Shqipëri mund të ndërtohet një tjetër bazë e NATO-s pas asaj në Kuçovë. Mësohet se Olta Xhaçka ka...

Horoskopi Mujor Tetor 2019

Dashi 21 Mars - 19 Prill Dashuria: Në javën e parë të tetorit ka...

AKSION NË VERI TË KOSOVËS, ARRESTOHEN TRE PERSONA

Një aksion policor është zhvilluar mëngjesin e hershëm në veri të Mitrovicës. Cak i këtij aksioni ka qenë kapja...

Lista Srpska: Albin Kurti hidhëroi Vuçiqin kur tha se do të...

Lista Serbe ka reaguar pas deklaratave të partisë fituese të 6 tetorit, Lëvizjes “Vetëvendosje”, se nuk do të jenë pjesë e ekzekutivit...

Legalizoni pronën e juaj !

AFC SHPK & N.P.SH. “PRO-CAD-ING” Ne jemi kompani lidere në Kosovë me ekip profesionale dhe ekspertizë në fushën e...

Horoskopi i muajit Tetor sipas zonjës Meri! Martesë dhe lekë me...

Astrologe Meri ishte e ftuar pasditen e sotme tek “Rudina” për të folur mbi parashikimin e muajtit Tetor dhe renditjen e shenjave...

Vuçiq: Amerika më s’do konflikt të ngrirë në Kosovë, s’duam as...

Presidenti i Serbisë, Aleksnder Vucic, ka thënë se Shtetet e Bashkuara janë të interesuara që të zgjidhin problemin ndërmjet Kosovës dhe Serbisë,...

Vazhdojnë thumbat në Nju Jork, Vuçiq -Thaçit: Unë flas nesër në...

Presidenti i Serbisë, Aleksander Vuçiq, dje gjatë ditës e ka gjuajtur me fjalë presidentin e Republikës së Kosovës, Hashim Thaçin, duke...

Horoskopi Javor nga 23 – 29 shtator 2019

DASHI21. mars – 20. prill Kjo jave nuk ka për te qene shume e mire për ata qe kane një lidhje, madje në...

Te ndryshme