Sponsored
Home Authors Posts by globi1

4256 POSTS 0 COMMENTS

Çfarë mendojnë meshkujt kur vajzat bëhen xheloze

Xhelozia është gjithmonë pjesë e një lidhjeje dhe duhet pranuar, por deri në momentin që nuk i kalon limitet. Nëse kjo ndodh...

Horoskopi javor nga 28. tetor deri me 03. nëntor 2019

DashiDashuria: Fillimi i një jave pozitive për dashurinë, do të ketë momente pasioni intensiv dhe butësi pafund, gjë që do të bëjë...

Femrat që u përkasin këtyre tri shenjave të Horoskopit i marrosin...

Τë gjitha shenjat e horoskopit kanë karakteristikat e tyre të veçanta. Por femrat që u përkasin tri shenjave të horoskopit kanë si...

Turqia: Kurdët ende s’janë larguar nga kufiri, i kanë edhe 8...

Ministri i Mbrojtjes i Turqisë, Hulusi Akar, citohet të ketë thënë se forcat kurde ende nuk janë tërhequr plotësisht nga brezi kufitar...

Njësia amerikane që vrau Al Baghdadin, as Pentagoni nuk e pranon...

Forcat speciale që ndoqën dhe vranë liderin e Shtetit Islamik, Al Bagdadi janë një njësi shumë sekrete, të cilën as Pentagoni nuk...

HOROSKOPI DITOR, E MARTË 29 TETOR 2019

DashiJeni në një fazë të plotë rikuperimi, pavarësisht ndikimit të kundërt të planetit Mars. Me gjasë mund të shfrytëzoni momentin për t’u...

HOROSKOPI DITOR, E PREMTE 25 TETOR 2019

Dashi Mundohuni që të ruani qetësinë dhe të mos përfshiheni në debate të lindura për shkak të punës apo...

Edi Rama telefonatë me Kancelarën Merkel për hapjen e negociatave

Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një telefonatë me homologen gjermane, Angela Merkel, mbi ecurinë e mëtejshme të përpjekjeve për hapjen e negociatave...

Përfundon aksioni “Kontrabanda”, në pranga tre zyrtarë policorë

Inspektorati Policor i Kosovës (IPK) respektivisht hetuesit e Departamentit të Hetimeve në bashkëpunim me Policinë e Kosovës kanë arrestuar sot në orët...

HOROSKOPI DITOR, E ENJTE 24 TETOR 2019

DashiNëse doni qe marrëdhënia me partnerin te ece edhe me mire sot duhet te tregoheni me te përkujdesur për te dhe t’i...

Te ndryshme