Home Magazina Ariana e Ermali me momente intime në këtë fotografi

Ariana e Ermali me momente intime në këtë fotografi

98
0
SHARE

Këngëtari i njohur Ermal Fejzullahu së bashku me gruan e tij Arianen janë ndër çiftet më të përmendur në mediat rozë, shkruan “Kosovarja”

Çdo veprim i tyre nuk kalon pa u bërë lajm, duke qenë gjithmonë të veçantë.

Përmes imazheve të shumta që publikojnë, që të dy janë afër ndjekësve të tyre në rrjete sociale.

E, këtë herë në imazhin që ka qarkulluar ata shihen duke shkëmbyer puthje me njëri tjetrin.

Kujtojmë, Ariana dhe Ermali edhe gjërat janë prindër të katër fëmijëve.

Leave a Reply

  Subscribe  
Notify of